AGROTEK KURUMSAL

HAKKINDA

Firmamızın kurucuları HÜSEYİN ZINGIL,MEHMET ZINGIL,AKIN ZINGIL kardeşlerin 30 yıllık ilaçlama makineleri üretim tecrübelerini 1998 yılından bu yana Agrotek markasıyla sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana TSE standartlarında tarımsal ilaçlama makineleri üreten firmanın amacı, ekonomik ve arızasız çalışabilen ürünler üretmektir. Bunu takip eden yıllarda ki en büyük isteği, biraz daha genişlemek, biraz daha büyümek olmuştur. Amacına ulaştığını da yurt içi ve yurt dışındaki 8000'den fazla ürünüyle kanıtlamıştır.

Orijinal yedek parça satışı ve servis faaliyetini ile satış sonrası da hizmeti yürüttüğü Agrotek İlaçlama Makineleri Ve Tarım Teknolojileri İthalat İhracat Zirai Ürünler Sanayi Tic. Ltd. Şti. adı ile kurduğu şirketinde hayata geçirmiş, buna paralel olarak da firmasının, kurumsallaşma da ki gelişimini hızlandırmıştır.

Ülkemizde Tarım İlaçlama Makineleri sektörünün büyüyen iş hacmi ve gelişim trendi, Sayın Hüseyin Zıngıl, Sayın Mehmet Zıngıl, Sayın Akın Zıngıl kardeşlerin, ihtisas sahibi olduğu Tarım İlaçlama Makineleri sektörünün etkin kurumu olmaya itmiş ve firmasının Kurumsallaşma içine germesi için de ilk adımını atmasını sağlamıştır.

MİSYON

Agrotek İlaçlama Makineleri Ve Tarım Teknolojileri İthalat İhracat Zirai Ürünler Sanayi Tic. Ltd. üst yönetimi ve tüm çalışanları ile birlikte, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını sahip olduğu kurumsal ve toplumsal sorumluluk anlayışı çerçevesinde, ulusal ve evrensel yasa, norm ve kurallara, meslek ahlakı ve etik değerlere bağlı kalarak, “Her seferinde, tam, eksiksiz ve beklentilerini aşacak şekilde, doğru ve zamanında, tarafsızlık ve güvenilirlik ilkelerine bağlı kalarak karşılamayı amaçlar.

15.11.1998 KURULUŞ

VİZYONUMUZ

Dünya'daki küresel gelişmelere paralel olarak şirketimizin, sürekli ve sağlıklı olarak büyümesini sağlayacak yönetim sistemlerini oluşturmak sureti ile sektöründeki konumlanmasını ve marka değerini güçlendirerek, sektöründe lider ve örnek şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKASI

AGROTEK İLAÇLAMA MAKİNALARI VE TARIM TEKNOLOJİLERİ İTHALAT İHRACAT ZIRAİ ÜRÜNLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Sektörde lider olma vizyonu doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışındaki operasyonlarında çalışanlarına, yerel halka ve çevreye saygılı, yerel kanunlara, imzaladığı sözleşme gerekliliklerine ve yatırımcı taleplerine uyumlu faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz sahip olduğu sektör tecrübesini, Sektörde lider olmak hedefini benimseyerek yaptığı yeni yatırımlarla her geçen gün arttırmakta, stratejik hedeflerine ulaşmak için gerekli tüm kaynakları ayırmaktadır.

AGROTEK İLAÇLAMA MAKİNALARI VE TARIM TEKNOLOJİLERİ İTHALAT İHRACAT ZIRAİ ÜRÜNLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, sektörle ilgili olarak her türlü gelişmeyi ve iyileştirmeyi yakından takip eder, verimliliğini arttırmayı, rekabet avantajını elinde tutmayı, mevcut yapısını ve yeni yatırımlarını ilkelerine bağlı kalarak iyileştirmeyi, geliştirmeyi hedefler. Tüm yöneticilerimiz politikamızın ve yönetim sistemimizin beklenti ve gerekliliklerini bilir, sahiplenir ve tüm kadrolara yaygınlaşmasında sorumluluk alır. AGROTEK İLAÇLAMA MAKİNALARI VE TARIM TEKNOLOJİLERİ İTHALAT İHRACAT ZIRAİ ÜRÜNLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ olarak, bulunduğumuz lokasyonlardaki halk, çalışanlarımız, yerel devlet kurumları ve diğer tüm paydaşlarımız ile olan etkileşimimizin farkında ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu amaçla; faaliyet gösterdiğimiz tüm lokasyonlardaki paydaşlarımızın beklenti ve taleplerini karşılamayı, süreçlerimizi devamlı iyileştirmeyi hedefleyerek faaliyetlerimizi sürdürmeyi taahhüt etmekteyiz. Operasyonel ve yönetimsel tüm süreçlerimizde risk yönetimi odaklı bir yaklaşımı benimsemekte ve önleyici faaliyetlere tüm adımlarda yer vermekteyiz. Sistemin tüm bileşenlerini düzenli olarak gözden geçirerek hedeflerimizi gerçekleştirmedeki yol haritamızı belirliyor ve bu bilgileri paydaşlarımızla şeffaflık ilkesine dayalı olarak paylaşıyoruz. Faaliyetlerimizde işbirliği içinde olduğumuz tedarikçilerimize ve diğer tüm iş ortaklarımıza şirket politika ve ilkelerini duyuruyor, bunlara uygun çalışmaları için teşvik ediyoruz. Böylelikle Kalite Yönetim Sistemi’nin prensiplerini daima dinamik bir yapıda tutmayı hedefliyoruz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

• Kusursuz teslimat, üstün işçilik
• Güvenilir ve uzun vadede dayanıklı ürünler.
• Hem müşteriler ve hem kurum için efektif üretim ve bakım süreleri.
• Müşteri hizmetlerinde müşteri şikayetleri yönetimi,
• Üretim, Satış ve serviste uzmanlık,
• Müşteri yararı, teknoloji, güvenlik, çevreye saygı.
• Müşteri özelinde, cazip finansman imkanlarını araştırıp müşteriyi bilgilendirmek.
• Teslim tarihi taahhütlerine sadık kalmak.
• Müşteri ilişkilerinde etkin geri bilgilendirme

''Politikamız'' : Müşteriye en uygun ürünü en iyi koşullarda insan ve çevreye duyarlı alan iş başarısı yüksek makina üretmek.