Tarımsal İlaçlama Makinaları İmalatında İthal Bağımlılığını Azaltmak ve İhracatı Arttırmak

Kurumumuzun, Zafer Kalkınma Ajansı'nın "Rekabetçi KOBİ Mali Destek Programı (RKMDP)" kapsamında sunmuş olduğu "Tarımsal İlaçlama Makineleri İmalatında İthalat Bağımlılığını Azaltmak ve İhracatı Arttırmak" adlı projesi, mali destek almaya hak kazanmıştır.

Projemiz ile;
"TR33 Bölgesi'nde imalat sanayisi ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren KOBİ'lerin rekabet güçlerinin arttırılarak Bölge'nin sürdürülebilir ekonomik gelişimine katkı sağlanması" kapsamına uygun olarak projemizin genel amacı belirlenmiş ve projemiz ile bu amacın gerçekleştirilmesine katkıda bulunulması amaçlanmıştır.

Projemizin genel amacı:
İthal edilerek ürünlerimizde kullanılan ara mamul malların imalatı için firmamızda yüksek teknolojiye dayalı sürdürülebilir üretim altyapısı oluşturarak ithalata bağımlılığı azaltmak ve firmanın üretim kapasitesini artırmak ayrıca müşteri ve piyasa ihtiyaçları doğrultusunda ar-ge, ürün geliştirme ve çeşitlendirme yaparak ürünlerimizin iç ve dış pazarını ve ihracatını artırmak ve bölgemizin sürdürülebilir ekonomik gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Projemizin özel amacı:
İleri teknoloji bir CNC yatay isleme merkezi alarak firmamızda sürdürülebilir üretim altyapısı oluşturmak, firmamızın ar-ge ve ürün geliştirme birimlerini güçlendirerek
ürün çeşitliliği ve üretim kalitesini artırmak, daha etkin ürün tanıtımı yapılarak iç ve dış piyasalardaki müşteri sayısı ve pazar payımızı artırmak ve son olarak işsizlere istihdam sağlayarak firmanın is gücü kapasitesini ve kalitesini artırmaktır.

Bu web sayfası T.C. Zafer Kalkınma Ajansı'nın desteklediği "Tarımsal ilaçlama makineleri imalatında ithalat bağımlılığını azaltmak ve ihracatı arttırmak" projesi kapsamında hazırlanmıştır.
İçerik İle İlgili Tek Sorumluluk Agrotek İlaçlama Mak. Ve Tarım Tek. İth.İhr. Zirai Ür..San.Ve Tic.Ltd.Şti.'ne aittir ve T.C Zafer Kalkınma Ajansı'nın görüşlerini yansıtmaz